Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstava DUO CACIB Praha 3.-4.11.2012

Tak se naše Tornáda účastnila mezinárodní výstavy v Praze v hojném počtu, vystavovalo se 5 Tornád a jedno přijelo omrknout, co ho čeká. Výsledky jsou pro chovatelskou stanici velmi potěšující

Buffon ve třídě štěňat Velmi nadějná 2, Axel ve třídě pracovní Výborná 3, Alba ve třídě otevřené Velmi dobrá 4, Aurora ve třídě pracovní v sobotu Výborná 4 a v neděli také Výborná 4. Bohužel Anděla byla vyloučena, protože zavrčela na pana rozhodčího, ale ten řekl, že to nemají vzdávat a jezdit dál, že se musí otrkat, byla to její druhá výstava v životě. 

Všem svým odchovánkům moc graulujeme a nejvíc ze všeho děkujeme jejich skvělým páníčkům, kteří vážili cestu třeba až z Havířova, aby ukázali světu, jak jsou krásní . Navíc bylo úžasné potkat se se všemi a vidět, jak nám děti krásně rostou, prospívají a sílí a jak se jejich páníčci z jejich úspěchů radují. Někteří si z výstavy kromě krásných ocenění odváželi také pytle dobrot a hraček a legrácek pro své šediváky, aby jim udělali radost.

Milá Tornádí smečko, jsme strašně rádi, že vás všechny máme! Děkujeme za krásnou prezentaci a těšíme se, že se zas brzy všichni potkáme!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář