Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava Dětenice 12.5.2012

Tak jsme se včera s naší Albou a její sestrou Aurorou zúčastnili klubové výstavy výmarských ohařů v Dětenicích. Prostředí výstavy i organizace byly perfektní, výstava se konala v parku krásného zámku Dětenice, dokonce i počasí se nakonec umoudřilo a zmokli jsme jen na začátku. kromě toho, že jsme se tady potkali s našimi kamarády, co chovají výmary a s kterými jezdíme na tábory KCHVO, byli jsme úspěšní i výstavně.
Naše Alba dostala VD - velmi dobrou ve třídě otevřené, což není v konkurenci 30-ti fen vůbec špatné, i když budeme stejně na další klubové výstavě usilovat o výbornou. No a naše hvězda, štěně z našeho prvního vrhu Aurora, vybojovala v této obrovské konkurenci výbornou 1 a získala titul CAC!!!!Pro mě jako chovatelku obrovská radost a zadostiučinění a pro majitelku, kamarádku Lídu, odměna za neskutečnou péči, dřinu s výcvikem a výstavami a hlavně za lásku, co Auře věnuje. Lído, fantazie a obrovský dík!!!
A protože obě naše holky tímto splnily jednu z podmínek k uchovnění, mohli jsme jít zkusit, zda nás chovatelská rada vybere jako kandidáty chovu. Alba i Aura byly vybrány, když mnohé před námi i po nás do chovu nevybrali, máme o to větší radost, že obě naše holky jsou pro chovatelskou radu, která je sice přísná, ale velice spravedlivá a zodpovědná, vhodné kandidátky pro další chov. Takže včera opět úspěch a radost naší chovatelské stanice!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář